Nitowanie

Nitowanie jest naszą specjalizacją

Nasza firma stosuję technologie nitowania przede wszystkim do połączenia metalowych konstrukcji z blach, w tym z aluminium, stali niestopowych, stali nierdzewnych oraz elementów wykonanych z innych materiałów, które współtworzą dany produkt. Głównie specjalizujemy się w łączeniu elementów z cienkich blach.

Materiały i urządzenia do nitowania

Łączenia wykonujemy za pomocą nitów zrywalnych. Stosujemy nity wykonane z różnych materiałów, o różnych wielkościach i kształtach łba. Dobór odpowiednich nitów jest uzależniony od rodzaju i grubości łączonych materiałów, naprężeń występujących w połączeniach oraz rodzaju konstrukcji.

Głównym narzędziem stosowanym do nitowania są nitownica pneumatyczna. W niektórych przypadkach stosowana jest również nitownica ręczna.

Jakość połączeń nitowych

Nitowanie wykonane za pomocą powyższych narzędzi przez naszych wykwalifikowanych pracowników są estetyczne, szczelne i precyzyjne. Połączenia nitowe są także poddawane wnikliwej kontroli jakości. Pozwala nam to uzyskać wyrób najwyższej klasy.

Kompleksowość zamówień produktów z połączeniami nitowanymi

Często produkty nitowane wymagają zastosowania elementów, które są dostarczane przez naszych sprawdzonych dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie skompletować praktycznie każdy rodzaj zamówienia.

Przykładowe realizacje:

Dane firmy

Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.
Ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
Sąd Rejonowy w Kielcach
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000631890
NIP 9591975926
Regon 365195370
BDO 000202700
Kapitał zakładowy: 1 500 000 zł