Zespół STP

Zespół Schwarz Technology Poland Sp. z o.o. to grono ludzi, dla których tworzenie idealnego produktu, odpowiadającego na potrzeby rynku, jest kwestią priorytetową. Łączenie działań wielu działów ma za zadanie wspomóc Klientów i Partnerów w realizacji ich celów biznesowych, poprzez zapewnienie w pełni profesjonalnej obsługi.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze każda nowa realizacja jest dla STP wyzwaniem. Projektujemy, produkujemy i montujemy, pamiętając o tym, że tylko dzięki wiedzy oraz zaangażowaniu można stworzyć rozwiązania, które połączą innowacyjność z niezawodnością.

Realizując potrzeby naszych Klientów, stale dokonujemy zmian oraz reorganizacji, aby jeszcze sprawniej i precyzyjniej odpowiadać na ich oczekiwania. Wiemy, że obopólny sukces zależy w dużym stopniu od profesjonalnego przygotowania wszystkich działów Schwarz Technology Poland Sp. z o.o. i ich gotowości do wychodzenia naprzeciw potrzebom Kontrahentów.

Stefan Schrämli

Właściciel i Prezes Zarządu Schwarz Technology Poland Sp. z o.o. oraz Schrämli Holding AG. Wykształcony mechanik i ekonomista biznesu, przedsiębiorca z przekonania. Jego ambicją jest zachowanie i udana kontynuacja tradycyjnych działalności produkcyjnych. Oprócz pasji do przemysłu i tworzenia wartości w „starej gospodarce”, jest również entuzjastycznym pilotem śmigłowca, na drodze do uzyskania licencji lotniczej.

Arkadiusz Bolek

Dyrektor Zarządzający, Międzynarodowy Inżynier Spawalnik z ponad 14 letnim doświadczeniem w branży spawalniczej oraz montażowej. Specjalista w zakresie wdrożeń innowacyjnych technologii spawania. Posiada praktyczne umiejętności zarządzania dużymi zespołami. Od 3 lat z sukcesem kieruje firmą Schwarz Technology Poland. Obok zamiłowania do inżynierii materiałowej, pasjonat rozwoju osobistego oraz zespołowej współpracy w realizacji projektów.

Katarzyna Pawlik-Świercz

Zastępca Dyrektora Zarządzającego, z ponad 10 letnim doświadczeniem w zarządzaniu administracją. Doświadczenie praktyczne zdobywała już podczas studiów, pracując w Kancelarii Adwokackiej EBC Solicitors w Warszawie. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Kierowała pracą działu prawnego spółki Świętokrzyski Inkubator Technologii S.A. w Kielcach. W kręgu jej zainteresowań zawodowych znajduje się prawo spółek.


Zespół

Dział spawania

Dział montażu

Kontrola Jakości

Magazyn i Logistyka

Dane firmy

Schwarz Technology Poland Sp. z o.o.
Ul. Karola Olszewskiego 6
25-663 Kielce
Sąd Rejonowy w Kielcach
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000631890
NIP 9591975926
Regon 365195370
BDO 000202700
Kapitał zakładowy: 966 000 zł